Бизнис - Business

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Презентирање пред инвеститори
Презентирајте ја вашата идеја пред Бизнис Ангел инвеститори, огромна прилика за вашиот бизнис или..
18.000,00 MKD
Изработка на Инвестициски план
Научете како најпаметно да ги инвестирате вашите пари. Менторирање во целиот дел од процесот од с..
55.000,00 MKD
Обука за претприемачи
Поминете го целиот процес на станување претприемач, потпомогнати од вистински професионалци со по..
15.000,00 MKD
Изработка на Бизнис План
Пакет 1 - за изработка на бизнис план ..
18.540,00 MKD

За нас

ЕМК-Илумине Центар за ЕУ фондови и ИКТ во образованието, работи во сектори: Едукација и подигање на свесноста за (ИКТ) информациско комуникациска технологија, национални и интернационални настани, работа со млади талентирани ученици и студенти, посебно ИКТ таленти, летни и зимски академии и школи, ЕУ грантови и фондови за стартап, мали и средни компании, иновации и ИКТ во мали и средни претпријатија, ИКТ во енергетиката, ИКТ во животната средина. Се фокусира на развој на погоре споменатите сектори од ИКТ перспектива, особено развојот на ИКТ во образованието.

Повеќе..

Контакт

  • +389 2 311 1445 +32 (0)2 808 55 76
  • +38978385060
  • +389 2 311 7000
  • info@ilumine.mk

Facebook

EMK-ILU Online Shop © 2019. UKION SHOPS