Книги - Books

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Прирачник за Ангел Инвестиции
Бизнис Ангелите вообичаено се зафатени луѓе и прилично тешко достапни за конверзација. Дознај..
200,00 MKD
Бизнис Ангели - прашања и одговори
НАУЧЕТЕ ПОВЕЌЕ ЗА БИЗНИС АНГЕЛИ   Прашалник и одговори за се што ве интересира поврз..
100,00 MKD
Покренување на Бизнис Ангел инвестиција - Водич за претприемачи
    Овој буклет е издаден со една замисла, да се подобрат заедничките цели на о..
200,00 MKD
Од автобус во суперавтомобил - Бајбарс Алтунташ
Зошто оваа книга беше најпродавана во САД пред книгата на Стив Џобс? Г-дин Бајбарс Алтунташ на ед..
450,00 MKD

За нас

ЕМК-Илумине Центар за ЕУ фондови и ИКТ во образованието, работи во сектори: Едукација и подигање на свесноста за (ИКТ) информациско комуникациска технологија, национални и интернационални настани, работа со млади талентирани ученици и студенти, посебно ИКТ таленти, летни и зимски академии и школи, ЕУ грантови и фондови за стартап, мали и средни компании, иновации и ИКТ во мали и средни претпријатија, ИКТ во енергетиката, ИКТ во животната средина. Се фокусира на развој на погоре споменатите сектори од ИКТ перспектива, особено развојот на ИКТ во образованието.

Повеќе..

Контакт

  • +389 2 311 1445 +32 (0)2 808 55 76
  • +38978385060
  • +389 2 311 7000
  • info@ilumine.mk

Facebook

EMK-ILU Online Shop © 2019. UKION SHOPS