Тестирање за менаџер на ЕУ фондови - Модул4

Тестирање за менаџер на ЕУ фондови - Модул4

2.800,00 MKD
Потребни наградни поени: 30
Шифра на производ: Тестирање за менаџер на ЕУ фондови
Наградни поени: 10
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
- Потврда за EU Funding Manager (L3, L2, L1)
Тестирање за знаeње на подготовка и менаџирање на проекти финансирани од ЕУ фондови.
*(полагање на испит 2ч+1ч)
 
- Тест за степен на познавање за потребите на фирми, организации и јавни институции.
*(полагање на испит 2ч)
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

ЕМК-Илумине Центар за ЕУ фондови и ИКТ во образованието, работи во сектори: Едукација и подигање на свесноста за (ИКТ) информациско комуникациска технологија, национални и интернационални настани, работа со млади талентирани ученици и студенти, посебно ИКТ таленти, летни и зимски академии и школи, ЕУ грантови и фондови за стартап, мали и средни компании, иновации и ИКТ во мали и средни претпријатија, ИКТ во енергетиката, ИКТ во животната средина. Се фокусира на развој на погоре споменатите сектори од ИКТ перспектива, особено развојот на ИКТ во образованието.

Повеќе..

Контакт

  • +389 2 311 1445 +32 (0)2 808 55 76
  • +38978385060
  • +389 2 311 7000
  • info@ilumine.mk

Facebook

EMK-ILU Online Shop © 2019. UKION SHOPS