ЕУ Акцелератор - Индивидуалец

ЕУ Акцелератор - Индивидуалец

4.920,00 MKD
Шифра на производ: ЕУ Акцелератор - Индивидуалец
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Сезонска обука за аплицирање за ЕУ грантови
 
 • 1 личност
 • 2 часови неделно
 • 1 различна тема месечно
 • 3 Македонски и 27 Интернационални експерти и обучувачи
 • Сертификат за Менаџер на ЕУ фондови
 • Можност за нетворкинг со голем број европски компании
 • Можност за добивање грантови
 • Пристап до знаење и подобри апликации
 • Пристап до менторирање
 • Поднесување на минимум 3 апликации годишно

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

ЕМК-Илумине Центар за ЕУ фондови и ИКТ во образованието, работи во сектори: Едукација и подигање на свесноста за (ИКТ) информациско комуникациска технологија, национални и интернационални настани, работа со млади талентирани ученици и студенти, посебно ИКТ таленти, летни и зимски академии и школи, ЕУ грантови и фондови за стартап, мали и средни компании, иновации и ИКТ во мали и средни претпријатија, ИКТ во енергетиката, ИКТ во животната средина. Се фокусира на развој на погоре споменатите сектори од ИКТ перспектива, особено развојот на ИКТ во образованието.

Повеќе..

Контакт

 • +389 2 311 1445 +32 (0)2 808 55 76
 • +38978385060
 • +389 2 311 7000
 • info@ilumine.mk

Facebook

EMK-ILU Online Shop © 2020. UKION SHOPS